Nasza oferta

Posadzki

Posadzki przemysłowe wykonujemy kompleksowo według projektu, dostosowując się do zaleceń zamawiającego. Po określeniu wymagań stawianych przez inwestora pomagamy prawidłowo zaprojektować posadzkę w oparciu o dane wyznaczające przeznaczenie, warunki gruntowe, przewidywane obciążenia statyczne i dynamiczne. 

 

Wykonujemy posadzki betonowe, zbrojone włóknem rozproszonym lub siatką zbrojeniową,  powierzchniowo utwardzonych, inpregnowanych, posadzki pod żywice, gres, wykładzinę, mozaikę oraz stropy.

 

Posadzki tego typu stosuje się głównie w halach produkcyjnych, magazynowych, centrach handlowych, garażach, parkingach, chłodniach, itp. Szybki kontakt

Poprzez naszą działalność firma Piomar Invest sp. z o. o. stała się partnerem:
fachowości, pewności terminów, niezawodności, wysokiej jakości, kompetencji i szerzenia kultury projektowo-wykonawczej


Nasi partnerzy

E-budowa
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]