Nasza oferta

Fasady

Inwestycje budowlane to ważne przedsięwzięcie - liczy się przede wszystkim jakość, ekonomia i estetyka.

Płyty warstwowe ścienne i dachowe dla zastosowań lekkiej obudowy hal przemysłowych, magazynowych, logistycznych, obiektów handlowych, biurowych, sportowych, użyteczności publicznej, oraz rolniczych, jak również  chłodni i mroźni.

 

Kasetony elewacyjne to nowoczesne i eleganckie wykończenie elewacji reprezentacyjnych i ścian frontowych budynków biurowych, budynków użyteczności publicznej i obiektów handlowych. Znajdują one zastosowanie również przy modernizacji ocieplenia istniejących już budynków. Kasetony elewacyjne oferowane są w różnorodnych kształtach, powłokach i kolorach. Dobrze komponują się w połączeniu ze szkłem, drewnem, betonem czy aluminium, co daje szeroki wachlarz możliwosci architektonicznych i możliwość tworzenia unikalnych elewacji. 

 

Panel ścienny to produkt służący do wykończenia elewacji wewnętrznej i zewnętrznej. Różnorodność materiału, bogata kolorystyka i różne grubości okładzin połączone z dowolnym sposobem układania w poziomie i pionie pozwalają na osiągnięcie estetycznego wyglądu elewacji. 

 

Blacha trapezowa to doskonały materiał do krycia dachów i ścian. 

        - blacha trapezowa osłonowa, do stosowania jako uniwersalne elementy ścienne i dachowe oraz podsufitówki

        - blachy trapezowe konstrukcyjne, do stosowania w  konstrukcjach dachów bezpłatwiowych, konstrukcjach nośnych o dużych                   rozpietościach ram oraz szalunków traconych do konstrukcji.

 

Obecnie nasza oferta w segmencie fasad to:

- montaż blach trapezowych dachowych i elewacyjnych

- montaż płyt warstwowych dachowych i elewacyjnych

- montaż paneli i kaset elewacyjnych

- montaż kasetonów elewacyjnych 

- montaż elewacji wentylowanych

- montaż paneli falistych

- montaż podkonstrukcji pod elewacje

- montaż obróbek blacharskich Szybki kontakt

Poprzez naszą działalność firma Piomar Invest sp. z o. o. stała się partnerem:
fachowości, pewności terminów, niezawodności, wysokiej jakości, kompetencji i szerzenia kultury projektowo-wykonawczej


Nasi partnerzy

E-budowa
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]